RKF

RKF to Rodzinny klub fitness położony w Śródmieściu Szczecina przy ulicy Jagiellońskiej 67, w bliskim sąsiedztwie ośrodków akademickich, centrum handlowego Turzyn, tuż przy Klubie Kafe Jerzy i Olimpic.
Powierzchnia, o metrażu ponad 1.000m2, zapewnia nie tylko świetnie wyposażone sale ćwiczeniowe, komfort przestrzeni, jak i odpoczynek połączony z relaksacją.
Różnorodne programy zajęć, zarówno indywidualne jak i grupowe, sale siłowni i fitness, ciekawe programy lojalnościowe sprawiają, że u nas zadbasz o swoją kondycję na najwyższym poziomie.

Sprzęt - najnowocześniejszy, kadra-wyspecjalizowana, obsługa zawsze ukierunkowana na Twoje komfortowe samopoczucie.

Zapewniamy także kącik audiowizualny dla dzieci, parking w rewelacyjnej cenie 1zł /h, ręczniki, saunę, siłownię , solarium, gabinety: kosmetyczny i masażu, jak i wiele innych i stworzonych z myślą o Twoim doskonałym samopoczuciu.

Nasze sale wyposażone są w telewizory, klimatyzację, najnowocześniejsze sprzęty i obsługiwane są w fachową kadrę gotową, gotową Ci służyć radą i pomocą w każdym momencie.
Sale:

  • Salka bokserska wyposażona we wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać swoje pasje i rozładować stresy w wydzielonym intymnie pomieszczeniu.
  • Sala aerobikowa z zestawem piłek (ovoball, overball, body ball) , stepów, kettebell, hantli, sztang, obciążników, tubbingów, wałków i wielu innych przyrządów.
  • Sala cardio wyposażona w sprzęty światowych uznanych marek: 7 bieżni, 2 orbitreki, 5 stepperów, 4 rowery (w tym 2 poziome), 3 ergometry.
  • Salka funkcjonalna z zestawem rowerków doskonałych w tej kategorii marki Schwinn i Tomahawk umożliwiająca ćwiczenia
  • Siłownia wyposażona w nowe maszyny i urządzenia marki Olymp i Technogym m.in. dwie suwnice Smitha , cztero-stanowiskowa wieża oraz pełny zestaw maszyn do ćwiczeń poszczególnych partii mięśniowych.
  • Kompleks mini-spa z sauną suchą, łaźnią parową, fotelami do relaksacji, podgrzewanymi siedzeniami, kubłem zimnej wody i solarium.
  • Gabinety masażu i gabinet kosmetyczny.


RKF to Twój Klub, w którym zrealizujesz wszystkie swoje założenia i marzenia dotyczące Twojego samopoczucia. Pomoże Ci w tym kadra doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów oraz instruktorów. Efektywność treningów, poprawa zdrowia i kondycji, smukła sylwetka, wspaniale ukształtowana tkanka mięśniowa, relaksacja i przemiła atmosfera w komfortowym wnętrzu właśnie w RKF. Sprawdź nas.

AKCEPTUJEMY KARTY